Alışveriş Sepeti
Alışveriş Sepeti (0)

YEDİ KEDİ

Tasarım 

Fark yaratır!

Cepli Kitap/Tablet Yastığı

OkurGezer Kitap Kılıfları

Kitap/Tablet Kılıfları

Klasikler

Masada, yatakta veya dizüstünde kullanıma uygun kitap/tablet yastığı

Seyahatler, toplu taşım araçları, havuz ve deniz kenarında kitabını elinden brakamayan okurlar için çanta formunda kitap kılıfı tasarmdr.

Tablet, kitap, ajanda kılıfı olarak kullanılabilir. Aynı anda hem tablet hem de kitabınızı içine koyabilirsiz.

Yeni Çıkanlar

2016 yılından bu yana sadece kendi tasarımlarımızı üretiyor ve kullanıma sunuyoruz. Üretim süreçlerimizde sürdürülebilirlik ve doğaya verilen zararın minimize edilmesi, sorumlu üretim ve tüketim ilkelerine bağlıyız.

Bunun için;

Kaliteli malzemeler ile uzun ömürlü tasarımlar yapıyor, ürünlerimize onarım desteği veriyoruz. En azıyla en fazlası nasıl yapılır mantığıyla, üretim atıklarımızı minimize ediyor, yerinde ayrıştırıyor ve geri dönüşüme gönderiyoruz.

 

Çok fonksiyonlu ürünler tasarlayarak tüketim ihtiyaçlarınızı azaltıyor, kaynaklarımızı verimli kullanıyoruz. Etik üretim yapıyor, reşit çalışanlarımızın ekonomik ve sosyal haklarını gözetiyoruz.Enerji tüketimimizi minimize etmek için özel gayret gösteriyoruz. Karbon ayak izimizi azaltmak için siparişlerinizi kargoya bisikletle götürüyoruz

 

Ürün seçimini aynı titizlikle yapan kullanıcılarımızla beraber, gelecek nesilleri düşünen bir sorumlulukla üretiyor ve tüketiyoruz.

Aramıza katıldığınız için çok mutluyuz. Lütfen bizi sosyal medyada da desteklemeye devam edin ki, beraber fark yaratalım.

Hakkımızda

Torbox

çok amaçlı düzenleyici

OkurGezer Kitap Kılıfları

Tablet Kılıfları

Cepli Kitap/Tablet Yastıkları

 

 

 

 

Yaratıcıyız, farklı düşünürüz. 

Tüm canlılarla dost, hayvansever, çevre dostuyuz.

Geniş kitlelere hitap edebilecek ekonomik ürünler tasarlarız.

El emeği ile kaliteli üretim yaparız.

 

Sürdürülebilir bir dünya, yeşil ve döngüsel ekonomi kapsamında, kullanıcılarımıza tamir ve onarım desteği veriyoruz. 

 

 

Değerlerimiz

Akıllı Tasarımlar

Fatura Dostu Kapı Stoperleri

Soğuk havayı engelleyen, toz, haşare ve kötü kokuları dışarıda tutan yıkanabilir kapı stoperleri. 

Ahşap Kulplu OkurGezer Kitap Kılıfları

Kitap kurtları için çanta formunda kitap kılıfı tasarımları.

Laptop Kılıfları

Pufidik kılıflarımız sayesinde bilgisayarınızı çizilmelere ve darbelere karşı koruyabilirsiniz.

Yeniden kullanımı motive ederken konfordan ödün vermiyoruz….

 

Hepimizin evinde biriken, atmaya kıyamadığımız, çoğunlukla da çöp torbası olarak kullandığımız market poşetlerini koyacak yer bulmakta zorlandığımız bir gerçek.

Market poşetlerinin ekonomik ömrünü tamamlayana kadar yeniden kullanımı, sürdürülebilir bir gelecek için poşetlerin doğaya bırakılmaması çok önemli.

 

Torbox işte tam burada gerçekten hayatınızı kolaylaştıracak çevreci bir ürün. Torbox’un özel tasarımı sayesinde market poşetlerini biriktirmek ve aynı anda çöp torbası olarak kullanmak çok kolay. Torbox market poşetlerine ek olarak, standart çöp torbaları ile de kullanılabilir.

 

Alışveriş sonrasında elinizde biriken poşetlerin hepsini bir seferde Torbox’a takın, en son taktığınız poşeti yukarı çekip tırnaklardan geçirdiğinizde çöp kovanız kullanıma hazır. Torbanız atıklar ile dolduktan sonra onu çıkarıp, yenisini yukarı çekmeniz ve tırnaklardan geçirmeniz yeterlidir.

 

 

Pek çoğumuz için kirlenmeyen bir çöp kovası, mutfak konforumuzu artırmak için önemli bir unsur. Torbox’ta üst üste geçirilen poşetler sayesinde, çöp suları sadece bir alttaki torbayı kirletir ve çöp kovanız temiz kalır. Standart market poşetlerini Torbox ile rahatça çöp torbası olarak kullanabilirsiniz.

 

Torbox esnek kolları ve gövdesi ile son derece modern bir tasarım, çok amaçlı bir düzenleyici. Torbox’u ihtiyacınıza göre; çöp kovası, poşetlik, patates-soğan kovası, dergilik, oyuncaklar, tuvalet kağıtları ya da örgü yünleri için düzenleyici olarak kullanabilirsiniz.

 

 

Boyutlar: 38 X 38 X 22 cm

 

Torbox çöp kovası, geri dönüştürülebilir polipropilenden üretilmiştir.

İletişim

 

Güncel stoklarımız ve alışveriş için Shopier mağazamıza yönlendirileceksiniz.

Siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Kullanılmış, hasar görmüş ve faturası olmayan ürünlerin iadesini kabul edemiyoruz.

Bizimle en hızlı iletişim için cansenocal@gmail.com adresine mail gönderebilir veya +90 532 647 41 73 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

 

Yedi Kedi Tasarım San Tic. Ltd. Şti. 

 

Mersis No           : 0946024673300015

Ticaret Sicil No : 396493

Halkbank IBAN:  TR24 0001 2009 3960 0010 2606 83